Ludwik - płyny do mycia szyb i glazury, mleczka czyszczące, uniwersalne płyny myjące, preparaty do podłóg, środki do prania czy udrożniacze do rur.

Marka Ludwik pojawiła się na polskim rynku w połowie lat 60. XX wieku, a dokładnie 1964 roku – kilka lat po premierze płynu do mycia naczyń na rynku amerykańskim. Płyn Ludwik o miętowym zapachu stał się tym samym pierwszym płynem do mycia naczyń w Polsce. W późniejszych latach sukcesywnie pojawiały się na rynku kolejne wersje zapachowe produktu, oraz wprowadzono nową formułę – balsamu do mycia naczyń.

Dzięki wysokiej jakości oraz niezawodnej skuteczności płyny do mycia naczyń marki Ludwik cieszą się od lat niesłabnącą sympatią i zaufaniem konsumentów, dzięki czemu są one również najczęściej używanymi płynami do mycia naczyń w Polsce.

Marka Ludwik poszerzyła również swój asortyment o środki do automatycznego zmywania naczyń w zmywarkach, takie jak: tabletki, żele i proszki do zmywarek, oraz produkty wspomagające zmywanie, jak: płyny nabłyszczające, sól ochronną i zawieszki zapachowe.
Poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz troska o nasze środowisko zaowocowała powstaniem serii ekologicznych środków Ludwik Ekologiczny w asortymencie którego również znajdują się środki do mycia naczyń, zarówno ręcznie jak i w zmywarkach.

Idź wyżej
19 produktów

Twoje ostatnio oglądane: